روز اول مدرسه رفتنم رو یادم نمی آد اما اولین واکسنی که تو مدرسه بهم زدن رو خیلی خوب یادم میاد.

خیلی ترسیده بودم. بچه ها یکی یکی می رفتن یعنی برده می شدن دفتر و واکسن زده می شدن. تا اینکه نوبت من شد اما نرفتم معلم و ناظم اصرار می کردن اما نمی رفتم خلاصه همه بچه ها رفتن و من فقط مونده بودم که واکسن نزده بودم. گریه می کردم واقعا ترسیده بودم. یادم میاد بالاخره راضی شدم که برم. تو دفتر رو صندلی که نشستم یک نفر بود که داشت واکسن رو آماده می کرد آستینمو بالا زدم یه نفر دیگه که فکر کنم مدیر بود گفت اگه گوشاتو بگیری اصلا درد و حس نمی کنی. بعد همه تائید کردن.

منم باورم شد که تاثیر داره و کف دو تا دستمو محکم به گوشام فشار دادم دیگه تقریبا چیزی نمی شنیدم می دیدم که آمپول تو بازوم داره خالی میشه درد خیلی کمی حس کردم شاید هم چون فکر می کردم گرفتن گوش تاثیر داره اون درد برام خیلی کم و قابل تحمل به نظر رسید. خلاصه با این ترفند منم واکسن زدم.

البته بعد این همه سال واقعا نمی دونم که گرفتن گوش تاثیر داشت یا نه .  خخخ.

اولین واکسن توی مدرسه

نمی ,رو ,خیلی ,واکسن ,تو ,درد ,می کردم ,گرفتن گوش ,گوش تاثیر ,یادم میاد ,تاثیر داره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی مرکز سلامت روان محلی طراوت همدان یک فنجان خاطره postbw ترس و لرز آموزشگاه موسیقی ترانه مهر شهرری بخاطر سنگفرشی که مرا به تو می‌رساند وبلاگ نمایندگی فردوسی مشهد مسابقات بین المللی فیزیک دانان جوان (IYPT) ترس واقعی :)